Варто почати з розуміння, що таке - Родина. Сім'я - це не тільки основний інститут суспільства і держави, але, найважливіше, це щоденний побут, спільний бюджет і стосунки, що визначають міцність такого об'єднання, заснованого на почутті любові і глибокої поваги одне до одного. Сім'я, образно кажучи, це - наш особистий замок, за стінами якого знаходишся у надійному захисті. Атмосфера, домашній уклад і фортеця утвореного в день весілля сімейного союзу залежать від багатьох факторів: поваги, співпереживання, вміння зберігати, пестити і леліяти все те, що складає сім'ю як явище, підтримуючи затишок і радість щоденних зустрічей. Тих самих, завдяки яким ми бачимо щастя на обличчях молодят, що створили нову сім'ю ...

Як відомо, сім'я починається з весілля. Будь-яке весілля це і збереження народних традицій, і, за своєю суттю, прекрасний традиційний обряд, що знаменує прийняття відповідального рішення молодятами про спільне життя. Фортеця весільного та родинного союзу також полягає у речах, що створюються вже після вступу в шлюб - сімейних традиціях. У будь-якій сім'ї є свій, неповторний стиль співіснування, свої звичаї, свій ритм буття і сімейний уклад. Дотримання сімейних традицій - шлях до єднання родини.

Саме тому, у країнах Заходу, більше 80% сімейних психологів рекомендує разом переглядати сімейні фотографії і весільне відео. Наочне відображення таїнства шлюбу, щастя отримання відповідальності за свою половинку, кохання, що відчуває одне до одного, як і відновлення спогадів про спільні плани, надії та прийняті рішення. Усе це зміцнює шлюб, дозволяє знову побачити себе на початку одруження, згадати відчуття пережиті у ті, безсумнівно, найщасливіші моменти життя кожної закоханої людини. Усвідомити, що під час одруження вистачало рішучості на все, тому варто знову відчути той вир сил і енергії, що притаманний тільки закоханим. Це означає усвідомити якісь власні невдачі і спільні конфлікти лише як етапи великого шляху, як невід’ємної частини дорослішання, а головне, зрозуміти, що з тих пір мало що змінилося. Саме тому весільні фото і відео так важливі, адже немає нічого дорожчого за спогади, здатних зберегти свіжість сьогодення...

Не останню роль відіграє і місце проведення весільної церемонії. Давайте спробуємо уявити собі переваги весілля у замку перед будь-яким іншим звичним місцем для проведення весільних урочистостей.

Весілля, проведене у замку або фортеці, на підсвідомому рівні, асоціюється з «будинком як фортецею» і спонукає до побудови міцних, як вікові стіни, стосунків. Українські народні весільні традиції містять у собі глибокий енергетичний зміст, їхнє відтворення у стінах замку-музею історико-культурного комплексу, не тільки символізують народження нової сім'ї, але й нагадують усю важливість взаємної поваги та обов'язків, посилюють значення створення родини. Ти розумієш, що твоя сім'я – це одна з складових частинок рідної країни, осередок суспільства в якому буде жити наступне покоління. Тому фундамент щасливої родини закладається, звичайно ж, з перших спільних днів, з дня весілля, яке має бути особливим, зокрема, святом - реалізацією дитячої мрії будь-якої дівчини - «побути принцесою». Ми звикли до весіль у ресторанах, до виїзних церемоній, організованих за прикладом американських, популяризованих голлівудським фільмами, традиціях, у парках чи навіть сонячних пляжах, але весілля у середньовічному замку - це особливе свято: оригінальне, стильне, незвичне і креативне .

Велику роль відіграє і те, що замкові зали дозволяють вмістити всіх запрошених гостей нареченого та нареченої, а ніч у замковому готелі надовго запам'ятається як молодятам, так і гостям.

Для організаторів. Весілля, проведене у замку, це майстер-класи весільних танців і виготовлення аксесуарів для весілля, виступи весільних музикантів і талановитих артистів різних жанрів, а також незабутні враження від неймовірно гарної природи, ландшафтного парку та свято смаку автентичної української кухні у трапезній ...

Історико-культурний комплекс «Замок Радомисль» завжди радий запропонувати Вам можливість провести весільні урочистості на території нашого комплексу у середньовічному замку, де атмосфера духовності і гостинності робить таку подію дійсно незабутньою та особливою.