Події

Дата: 14.02-15.02, 15.02-16.02, 16.02-17.02

Історико-культурний комплекс Замок-музей «Радомисль» запрошує прекрасних дам і шляхетних кавалерів відсвяткувати День закоханих у неперевершеній атмосфері.

Саме тут, у стінах справжнього Замку, серед величної краси і спокою, Ви зможете насолодитись товариством одне одного, відпочити від міської метушні.

Потріскування дров у каміні додасть особливої романтики Вашій святковій вечері, яку ми можемо організувати для Вас у Концертній залі Замку. А незабутню ніч в одній з гостьових кімнат унікального Бутік-готелю VIA REGIA Ви запам’ятаєте на все життя!

Детальніше...

Дати: 31.12.2018 – 01.01.2019

У найчарівнішу ніч року, Замок-музей «Радомисль» запрошує  втекти від гамору міста, сховатись у  вікових стінах Замку і провести незабутній новорічний вікенд у дивовижній атмосфері.

Перебування у гостьових кімнатах Історичного бутік-готелю “VIA REGIA”, що містять елементи дизайну у стилі раннього модерну ХVII-XVIII століття, допоможе віднайти внутрішню гармонію та зрозуміти справжні життєві цінності - Любов і Вічність.

Детальніше...

До Дня народження Музею домашньої української ікони, 30 вересня 2018 року Концертна зала Історико-культурного комплексу Замок-музей Радомисль радо прийматиме Заслуженого артиста України, скрипаля Кирила Стеценка з унікальним проектом «МЕДИТАЦІЇ У ХРАМАХ І ЗАМКАХ», який має на меті представити геніальні твори Й. С. Баха в особливих духовно-акустичних умовах.

Детальніше...

Унікальне етно-фешн-шоу «Аристократична Україна» відбудеться 28 липня на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль». Програма фестивалю розпочнеться о 12.00, а закінчиться о 16.00.

Всеукраїнський щорічний фестиваль-показ етнічного, стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів  був ініційований Ольгою Богомолець у 2016 році.

Детальніше...

Кращі виконавці класичної музики з’їдуться 23-24 червня 2018 року на V Міжнародний фестиваль «Музика Шопена просто неба», що пройде в історико-культурному комплексі  "Замок-музей Радомисль". В ці дні під відкритим небом у виконанні майстрів будуть звучати геніальні твори польського композитора Фредеріка Шопена.

Фестиваль, який за останні роки став одним з найбільш масштабних заходів такого роду в країні, традиційно проводиться в рамках культурного проекту “Віа Регіа” під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні. Особливу популярність він заслужив серед творчої інтелігенції, представників дипломатичних місій іноземних держав, поціновувачів класичної музики з різних країн.

Детальніше...