Новини

Що ж чекає на відвідувачів Замку?

Прогулянки ландшафтним парком, серед дерев, скульптур, квітів і водойм. Якщо поталанить, можна побачити пухнастих мешканців прибережних вод – бобрів, видр і норок. А перелічити всі скульптури на території Замку зможете?

Пориньте у внутрішній спокій і відчуйте плин часу під шум водоспаду. А якщо ви з коханим чи коханою – можете усамітнитися там же на Ослінчику Поцілунків.

Детальніше...

За шість років з моменту свого офіційного відкриття (листопад 2011 р.) історико-культурний комплекс «Замок-музей Радомисль» посів чільне місце серед туристичних атракцій України.

Детальніше...

Справжнє свято для дітей ветеранів АТО та малюків з малозабезпечених родин відбулося у Замку “Радомисль” напередодні Дня Святого Миколая.

Для півтори сотні дітей з Житомирщини та Київщини, а також з самого Радомишля були організовані вистава-вертеп про життя Святого Миколая, розваги з аніматорами, майстер-класи з ліпки глиною та боді-арту, екскурсії Замком-музеєм «Радомисль», чаювання у замковій трапезній та довгоочікувана зустріч з Святим Миколаєм, який приніс подарунки.

Святковий захід для малюків вже традиційно був організований громадською платформою “Люди допомагають людям”, яку створила народний депутат України, засновник Замку «Радомисль», доктор медичних наук і меценат Ольга Богомолець.

Детальніше...

23.12.2017 12:00

23 грудня відбудеться презентація виставки яскравих неповторних ялинкових кульок, розписаних Олесею Токарською.

Кожна кулька додає новорічного настрою, казковості, веселощів. Розмаїття кольорів, жанрів та сюжетів захоплять і дорослих і маленьких відвідувачів Замку.

Детальніше...

Шановні друзі, запрошуємо вас відвідати відкриття виставки соціального фото-проекту «Батько», яке відбудеться 15 жовтня в Замку-музеї «Радомисль».

На цьому тижні українці відзначають мужність та героїзм наших чоловіків. На День Покрови припадають свята пов’язані з місією чоловіків – захистом своєї Батьківщини та родини. Сполучення чоловік-захисник та воїн утвердилося в побуті українців. Натомість дедалі більше випадає з ужитку поняття чоловік-батько. Але саме ця роль чоловіків в житті є напрочуд вагомою для виховання свідомого майбутнього покоління й майбутнього держави в цілому. Родини – це маленькі ланочки, з яких складається держава.

Детальніше...