Новини

 

Історико-культурний комплекс «Замок Радомисль» постійно розширює перелік своїх послуг.

Традиційно, навесні ми впроваджуємо нові екскурсійні програми. Сьогодні раді презентувати Вам унікальний тур - Освітню подорож Музеєм українських домашніх ікон і старожитностей України з елементами гри-квесту, яка розрахована для груп дітей шкільного віку, старші 9 років.

Детальніше...

Шановні Гості,

Звертаємо Вашу увагу на режим роботи Замку в період Великодня та травневих свят:

Детальніше...

Шановні Гості!

Звертаємо Вашу увагу, що з 1 квітня 2019 року у нас змінюється графік роботи.

Детальніше...

Зараз християн поєднує час Великого посту. Час молитви, роздумів, духовного очищення – підготовки до світлого Свята Воскресіння Христового.

Св. Василій Великий так визначив суть Посту: «Справжній піст — це віддалення від себе злого, здержливість язика, стримання себе від гніву, здавлення в собі лихих пожадань, обмови, брехні, кривоприсяги. Бути вільним від тих речей — це справжній піст. І саме в цьому лежить добро посту».

Детальніше...

Напередодні дня Закоханих, до Замку-музею завітали вже знайомі нам пернаті друзі – пара лебедів.

Чи не знак? Адже Лебеді вважаються символом подружньої вірності. Дійсно, знайшовши собі пару, ці птахи сильно прив’язуються один до одного. Вони разом займаються видобутком їжі, здійснюють перельоти, піклуються про пташенят. 

Детальніше...

Напередодні Різдва у Замку-музеї Радомисль відбувся святковий музичний концерт-презентація «Різдвяний янгол». Біля святкової ялинки та замкового каміну розгорнулася казкова атмосфера свята для дітей зі складними долями, особливими дітками проекту «Веселка» та дітками воїнів АТО/ООС.

Детальніше...

23 грудня Замок – музей Радомисль гостинно приймав Гостей до Свята Миколая. Для дітей, які завітали з Житомирщини, Київщини, а також Радомишля показали чудову виставу «Роби добро», яку підготувала дитяча спільнота «Веселі друзі Ісуса». Гості замку гучними оплесками подякували маленьким акторам, а згодом до них завітав Святий Миколай зі смачними та цікавими подарунками.

Детальніше...

У суботу, 28 липня, на території замку-музею «Радомисль» відбувся третій Всеукраїнський фестиваль етнічного та стилізованого одягу та аксесуарів «Аристократична Україна». Багатомісячні зусилля, витрачені на підготовку масштабного культурного заходу з відродження національних традицій, були винагородженні сповна – етно-фешн-шоу «Аристократична Україна» виявилося неймовірним.

Детальніше...