Церква Парапортіані або «П’ята ширяюча церква»

Білосніжна як самі хмари Церква розташована на Грецькому острові Міконос. Побудована в XV-XVII ст.ст. і дивовижна тим, що чотири церкви побудовані на землі, а п'ята на них.

Собор Пресвятої Діви Марії

Кафедральний собор католицької архієпархії Бразиліа складається з 16 гіперболоїдних колон, що утворюють руки, підняті до неба. Простір між колонами закрито вітражами дивовижної краси.

Церква розради

Побудована в Іспанії в місті Кордова. Автором проекту є архітектурне бюро «Vicens + Ramos». Стиль – мінімалізм. «Біле на золотому» - так звучав опис проекту, хоча єдиним не білим елементом церкви є золота стіна на місці вівтаря.

Соляний собор Сіпакіра

Собор Сіпакіра в Колумбії повністю висічений в соляній скелі. До вівтаря веде тунель, наприкінці якого розташований Собор висотою в 23 метри і місткістю понад 10 тис. осіб. Цей Собор був зведений на місці старої шахти, побудованої індіанцями.

Каплиця кадетів Академії ВПС США

Справжній монумент міжконфесійності знаходиться у США в штаті Колорадо, на території військового містечка льотної академії ВПС США. 17 рядів рам з високоякісної авіаційної сталі, які закінчуються піками, а це близько 50 метрів у висоту в три рівні з залами, де проходять служби католицької, протестантської та іудейської конфесій.

Каплиця тернового вінця

Дерев'яна каплиця, заради якої варто приїхати в штат Арканзас, США. Це звичайна каплиця у якій 425 вікон (для створення ефекту «Всепроникаючого Господнього світла».

Надувна церква

І наостанок, Надувна церква від голландського філософа Френка Лос. Його творіння – «Transparent Church» («Прозора церква») дозволить вам піднести свою молитву з друзями та всіма бажаючими, де б вас не застало таке бажання. Ця церква – мобільна, вона поміщається в багажнику легкового авто, а в наповненому повітрям стані вміщає в себе 30-35 осіб.