Незважаючи на те, що у перший день йшов дощ, до музею завітало 599 радомишлян, на другий день гостей була рекордна кількість – 997 осіб! Нещодавно, на свято Петра й Павла Музей української домашньої ікони відзначив свого 10000-го відвідувача за 10 місяців з початку функціонування. Можна стверджувати, що незабаром «Замок Радомисль» прийматиме чергового ювілейного відвідувача. Для приватного музею це рекордна кількість, де за два дні понад півтори тисячі осіб завітали в музей побачити та торкнутися «Душі України», унікальної експозиції української домашньої ікони. Відвідувачі залишились дуже зворушеними та враженими побаченим, на вдячність присвятили вірша. Усі екскурсоводи – місцеві мешканці і волонтери.

Для місцевих мешканців дні відкритих дверей проводитимуть щороку.

Ще 5 років тому, згадують місцеві жителі, тут було сміттєзвалице, але завдяки старанням фундатора «Замку Радомисль» Ольги Богомолець, заслуженого лікаря та громадського лікаря приміщення було відреставроване і сьогодні замок є окрасою міста та приваблює туристів з усіх куточків України та світу. Зокрема, на запрошення друзів – радомишлян музей відвідали й іноземні гості. Житель Сан-Франциско Джон Санн Філіппо, написав у книзі відгуків, що настільки велике зібрання ікон написаних в різному стилі і техніці він побачив вперше, хоча побував у багатьох музеях світу.

Також дуже пізнавальними були екскурсії ландшафтним парком замку, де знаходиться єдиний у світі пам’ятник на воді засновнику «Папірні» архімандриту Єлисею Плетенецькому, де зараз знаходиться історико-культурний комплекс. Цікаво, що троє лелеченят, які живуть на території замку, вперше вилетіли з гнізда у ці дні і теж радо вітали гостей, вміло кружляючи над місцем, де зберігається найцінніший скарб українського народу.