Події

Щиро запрошуємо відсвяткувати Новий 2020-й рік у стилі 20-30 х років ХХ століття!

Детальніше...

Чому Х ?
Тому що Х - це унікальна можливість для вас зустрітися з зірковим експертом, який стане вашим провідником в світ нових знань!

Детальніше...

28 вересня 2019 року втретє відбудеться міжнародний фестиваль культурної дипломатії «Via Regia Україна» на території історико-культурного комплексу Замку-музею Радомисль.

Фестиваль об’єднує тих, хто працює заради збереження традицій і культури, зближення та порозуміння народів Європи та світу, розвитку зовнішнього та внутрішнього туризму. Учасниками фестивалю будуть культурні організації, осередки та центри національних меншин, які проживають в Україні, дипломатичні представництва та організації, що займаються популярізацією культури та мистецтва різних народів.

Детальніше...

Унікальне етно-фешн-шоу «Аристократична Україна» відбудеться 27 липня на території історико-культурного комплексу Замок-музей Радомисль. Програма фестивалю розпочнеться о 12.00.

Всеукраїнський щорічний фестиваль-показ етнічного, стилізованого сучасного одягу та аксесуарів був ініційований Ольгою Богомолець у 2016 році.

Детальніше...

22-23 червня

Кращі виконавці класичної музики вже традиційно з’їдуться 22-23 червня 2019 року на VІ Міжнародний фестиваль «Музика Шопена просто неба», що пройде в історико-культурному комплексі «Замок-музей Радомисль». В ці дні під відкритим небом у виконанні майстрів будуть звучати геніальні твори польського композитора Фредеріка Шопена.

Детальніше...