Бронирование

11-07-2020
12-07-2020

ПодписатьсяОсновна інформація:
Площа 50 м. кв
Міжнародний тип розміщення: SUT/Family Suite (Kingsize, canopy bed), Garden/River view

С’ют «Бернар і Анна» підвищеного комфорту, має 2 кімнати – одну спальню з великим двоспальним ліжком з балдахіном, та вітальню – з великим столом та диваном, що може слугувати додатковим спальним місцем.
ВАРТІСТЬ ПРОЖИВАННЯ ЗА 1 ДОБУ:
2500 грн – у будні дні
3000 грн – у вихідні та святкові дні

Детально:

Двокімнатний с’ют, що присвячений відомим просвітетелям Франції – Анні Ярославні та Бернару Клеворському.
Анна була дочкою великого князя київського Ярослава Мудрого та його дружини Інгігерд. Бернар Клеворський – французький богослов, класик європейського містицизму, теолог, дипломат, святий римо-католицької церкви. Брав участь у створенні знаного і впливового в Західній Європі духовно-лицарського ордену тамплієрів – розробляв його статут.
С’ют «Бернар і Анна» підвищеного комфорту, має 2 кімнати – одну спальню з великим двоспальним ліжком з балдахіном, та вітальню – з великим столом та диваном, що може слугувати додатковим спальним місцем. У ванній кімнаті розташована інфрачервона сауна. Інтер’єр доповнений старовинними дерев’яними меблями, антикварним посудом, предметами старовини та іконами.
Кількість осіб, що можуть поселитись – 3 чол.
Можливість доставити додаткове ліжко – 2.
Максимальна кількість осіб, що можуть заселитися – 5.

З вікон відкривається чудовий вид на ландшафтний парк Замку-музею та водоспад, а з кімнати є вихід на Замкову Вежу.
У кімнаті: LCD телевізор, міні-холодильник, кондиціонер з індивідуальним регулюванням температурного режиму, Wi-Fi, старовинний стіл зі стільцями, шафи, ванна кімната з душовою кабіною, набір рушників, халати, фен, капці, гігієнічний набір косметики для ванної кімнати та душу, електрочайник, чашки, стакани та графин з питною водою, кава та чай.

Сніданок входить у вартість проживання

Забронювати