За шість років з моменту свого офіційного відкриття (листопад 2011 р.) історико-культурний комплекс «Замок-музей Радомисль» посів чільне місце серед туристичних атракцій України.

Першим актом визнання стало кваліфікування Замку як одного зі 100 кращих готелів України за версією Асоціації готелів і готельних об'єднань України. На той момент це був єдиний готельний комплекс у Житомирській області, який потрапив у цю сотню. Це досягнення було відзначене відповідним дипломом в рамках XVII Міжнародної туристичної виставки в Києві. Серед факторів, що забезпечили визнання – оригінальна будівля комплексу, мальовничий краєвид та рівень обслуговування. Поза тим, у Замку є Музей української домашньої ікони та старожитностей. Він є найбільшою експозицією українського сакрального мистецтва в Європі. В комплексі також знаходяться зала для камерної музики і конференц-зала.

2015 рік приніс «Замку-музею Радомисль» ще одне визнання в колі фахівців. Впливовий туристичний сайт IGoToWorld.com присвоїв йому 13-ту позицію в рейтингу 15 найкращих готелів з приголомшливим видом з вікна. На користь Замку було те, що практично з кожного номера готелю можна було побачити різні краєвиди – на річку Мику та ліс по її берегах, на ірисарій і на ландшафтний парк з островом у формі серця.

Минулий рік суттєво зміцнив позиції Замку в Радомишлі в експертному середовищі. Сайт Gloss.ua, який спеціалізується на питаннях мистецтва і дозвілля, ввів Замок у першу трійку місць, які варто відвідати в Україні в 2017 році. Причому в рейтингу цього видання «Замок-музей Радомисль» випередив такі атракції, як Підгорецький і Меджибізький замки та Кременецький колегіум єзуїтів.

Іще низка туристичних сайтів і регіональних медіа (http://itinery.com.ua, http://pravda.if.ua/, http://karpatnews.in.ua/, http://news.dks.com.ua/index.php, http://uzhgorod.net.ua) розмістили в 2017 році «Замок-музей Радомисль» на найвищих позиціях у списку пріоритетних місць для відвідання в Україні й відпочинку – від першої п’ятірки до першої трійки і на першому місці. А телепрограма ТСН визначила його як найперший з десятки замків, біля яких варто зробити селфі. Все це свідчить те, що популярність радомишльського замку пішла по регіонах – отже, в 2017 році він вийшов на рівень атракції всеукраїнського значення.

Та не лише краєвиди, комфорт і якість обслуговування приваблюють відвідувачів Замку. Завдяки йому Радомишль перетворився на культурний осередок Житомирської області, котрий має всеукраїнську репутацію. На території комплексу вже четвертий рік проводиться міжнародний фестиваль музики великого польського композитора Фридерика Шопена – «Музика Шопена просто неба» за участю українських і польських виконавців. Минулого року західноукраїнське інформаційне агентство «Дивись.info» визначило цей фестиваль як  подію №1 в світі класичної музики в Україні.

Нинішній рік «Замок-музей Радомисль» почав з підтвердження своєї високої репутації. За даними сайту «Ужгород. net.ua», він посів провідну позицію серед 13 замків-готелів України. А впливовий новинний ресурс РБК назвав його одним з чотирьох найкращих місць, куди варто навесні поїхати на вихідні. Таку високу позицію забезпечили Музей українських домашніх ікон і старожитностей, відреставрована папірня, де кожен може виготовити папір за технологією XVII ст., а також універсальна придатність Замку як для сімейного відпочинку, так і у галасливій компанії. Крім того, відзначає видання, тут влаштовуються концерти, художні виставки і літературні заходи.