Цьогорічний фестиваль-показ етнічного та стилізованого одягу та аксесуарів «Аристократична Україна», що пройшов на території історико-культурного комплексу Замку-музею «Радомисль», запам’ятається багатьом чудовим етно-фешн шоу, учасники якого демонстрували український етнічний традиційний та сучасний одяг.

 

Однією з творців свята показу стала дизайнерка Неля Шандор із Закарпаття, яка презентувала одяг, оздоблений керамікою. «Насамперед дякую організаторам за це свято краси і мистецтва. Вже минув час, а я і досі перебуває під приємним враженням. Позитивно здивована, адже не очікувала, що люди так гарно сприймуть мою ідею. Я вже понад чверть століття виготовляю керамічні вироби, в основному прикраси. І хотілося створити неповторний жіночий образ і поєднати прикраси з одягом. Судячи з коментарів і відгуків – мені це вдалося», - каже пані Неля.

  

На фестивалі-показі, Неля Шандор презентувала три комплекти вбрання під назвою «Мелодія часу»: дві довгі сукні з мішковини й домотканого полотна та штани-бриджі, оздоблені мережкою. Їх прикрашає керамічна біжутерія ручної роботи. Її роботи були виконані лише з натуральних матеріалів: домоткане полотно, каолінові глини, що добувають у Закарпатті.

 

Особливої уваги заслуговують моделі, які демонстрували мистецькі витвори пані Нелі. Однією з них стала Ольга Литвин, дружина загиблого Героя Вадима Антонова. «Вперше, я була моделлю. Пані Неля, дуже чудова і творча жінка, знайомство з нею для мене було дуже приємним. Ми зблизилися енергетично і жодних хвилювань у мене не було. Хотілося, щоб люди побачили цю красу (сукню). Також, я вперше побувала у Замку-музею «Радомисль», що став для мене справжнім відкриттям. І приємно, що таке знайомство розпочалося у мене саме з «Аристократичної України»», - розповіла Ольга Литвин.

 

А коли Ви вперше побували у Замку-музею «Радомисль»? Чекаємо від Вас історій і коментарів, а якщо Ви ще не були у історико-культурному комплексі, можливо, саме час це виправити? Чудовою нагодою стане день відкритих дверей, що пройде у цю середу, 2 серпня 2017 року. Будемо раді Вас бачити.

 

Автор Іван Марчук