Лічені дні лишаються до відкриття ІІ Всеукраїнського фестивалю-показу етнічного та стилізованого одягу та аксесуарів «Аристократична Україна», що пройде у суботу, 22 липня, о 12:00 на території Замку-музею «Радомисль». А ми продовжуємо знайомити вас із майстрами, які представлять на виставці свої авторські роботи.

 

Так, на фестивалі будуть представлені роботи відомої майстрині Обухівщині Надії Химиченко. Жінка усе життя пропрацювала бухгалтером і, вийшовши на пенсію, зайнялася творчістю. І ось більше чверті століття вишиває рушники і робить весільні народні вінки. Пані Надії вже 83 роки, але попри поважний вік, майстриня не відчуває втоми, адже творчість для неї є душевним відпочинком і розрадою.

 

«В обухівському рушнику є спеціальні шви, коли його вишиваєш, то з обох боків виходить однаково. Малюнки на рушниках малюю сама. Я ще з дитинства любила малювати. І мама і баба – всі в мене вишивали, особливо вінки робили, навіть з кукурудзиння», - розповіла майстриня.

  

Додамо, що Надія Химиченко отримує числені схвальні відгуки на різноманітних художніх виставках, як в Україні, так і закордоном. Її роботи є у приватних колекціях Італії, Австрії, США, Польщі, Франції та Англії. Тож відвідавши у суботу, 22 липня 2017 року о 12 00 фестиваль «Аристократична Україна» у Замку-музеї «Радомисль», ви матимите нагоду на власні очі побачити і оцінити чудові роботи майстрині.