20 листопада відзначають Всесвітній день дитини. Традиційно в Україні цей день прийнято вважати і Днем спільних дій в інтересах дітей.

Благополуччя молодих поколінь та їх права завжди викликали пильну увагу міжнародного співтовариства.
То ж Генеральна Асамблея ООН у 1954 році внесла пропозицію започаткувати свято, щоб привернути увагу всього людства до необхідностізахисту прав наймолодших..
20 листопада 1959 року було прийнято декларацію, а пізніше – у 1989 була підписана міжнародна конвенція про права дитини.

То ж не дивно, що Всесвітній день дитини святкують саме 20 листопада.

Цей день покликаний нагадати суспільству про те, що саме від нас, дорослих, залежить доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.

Майбутнє нашої держави – 7 мільйонів дітей.

І всі вони, за умови нинішніх непростих часів, як ніколи, потребують уваги, турботи, захисту і підтримки. Для кожного свідомого українця проблема забезпечення щасливого дитинства є найголовнішою, адже кожен із нас може змінити життя хоча б однієї дитини, наповнити її життя родинним затишком, радістю та яскравими враженнями.

Щодня Замок-Музей «Радомисль» приймає у гості групи дітей на екскурсії, знайомить їх з історією, релігією та традиціями українського народу. Ми приділяємо велику увагу естетичному та культурному вихованню молодих поколінь, організовуючи навчання народним ремеслам, а тематичні розважальні заходи та святкові програми дозволяють наймолодшим відвідувачам поринути у справжню казку.

У п’ятницю, 20 листопада, Історико-культурний комплекс Замок-музей «Радомисль» відкриває свої двері для вільного входу дошкільнятам та дітям шкільного віку.