Після Першого міжнародного фестивалю "Музика Фридерика Шопена під відкритим небом" Замок-музей Радомисль прийняв ще один захід міжнародного масштабу.

21 червня в Радомишлі відбувся мото-пікнік, який зібрав понад сотню байкерів. Окрім власників "залізних коней" з усієї України на пікнік завітали і гості з Білорусії.

Подію організували члени місцевої молодіжної громадської організації “RADOMYSHL GIANTS”. Як повідомляє інтернет портал Radomyshl.com, завдяки підтримці місцевих підприємців, вже на місці самого пікніку, байкери встановили лавки та столики, а також сцену, які розписали патріотичними кольорами та символікою. До, речі, цей облаштований куточок відпочинку байкери подарували місту!

Після суспільнокорисної та патріотичної роботи, почались розваги: різноманітні байкерські конкурси та розваги, катання на мотоциклах та квадроциклах.

Завершували свій зліт байкери традиційно відвідинами Замку-музею Радомисль, де для них на сцені виступала етно-рок група "Этно-терра". Тож, мото-любителі мали можливість вдосталь поспівати патріотичних пісень.

До речі, в суботу 21 червня у Замку-музеї Радомисль був встановлений рекорд відвідуваності - наш комплекс протягом дня відвідало 710 туристів.

Команда нашого замку сподівається, що рекорд протримається недовго і буде побитий вже цими вихідними. Тож запрошуємо долучитися до встановлення рекорду та відсвяткувати день Конституції України та день молоді України в стінах нашого неймовірного комплексу.

Протягом вікенду з 12 до 15 год гості замку зможуть насолоджуватися виступом етно-рок групи "Этно-терра", що даруватиме свою творчість виступаючи на сцені встановленій на острові Любові.