Але, як у кожній казці, перемогти непросто. Всі претенденти проходять у шоу декілька досить нелегких випробувань.

Спочатку їм треба вибрати подарунок для принцеси, не знаючи при цьому її вподобань.

До того ж, аби здобути презент, лицарям потрібно пройти смугу перешкод! Потім на сміливців чекає катапульта, яка грає роль своєрідного детектора брехні: нечесно відповів на запитання – летиш з катапульти у болото! Лицар, який виявляється найбрехливішим, з ганьбою їде додому.

А от ті хлопці, яким вдається довести свою чесність, у наступному змаганні демонструють силу і фізичну форму у «мишачих боях». Найслабша «мишка» вибуває з боротьби.

Три ж останні сміливця продовжують змагання, але вже з брандспойтами в руках! Той, хто не витримує струму води, залишає шоу. Бо ж слабкі лицарі принцесі та й її таткові-королю не потрібні!

До речі, сподобатися королю чи не важче, аніж самій принцесі. Адже в нагороду переможцю король віддає свій найдорогоцінніший скарб – улюблену доньку! Тому батько принцеси дуже і дуже прискіпливий.

Але все ж таки останнє слово – за принцесою. Після того, як двоє найсміливіших, найсильніших та найгарніших лицарів співають романтичну пісню під балконом принцеси, саме вона обирає з них того, хто більше припав їй до душі.