Самі автомобілісти уже майже місяць користуються дорогою, що нарешті відповідає європейським стандартам. Проте офіційна церемонія відкриття автошляху та його освячення відбулось лише сьогодні.

Варто нагадати, що саме завдяки старанням Ольги Богомолець в місті, яке приймає тисячі туристів у жовтні був розпочатий ремонт дорожнього покриття. Власне, ремонтні роботи розпочалися після втручання у ситуацію Голови Верховної Ради України Володимира Рибака, до якого з проханням про допомогу звернулася засновниця Замку-музею Радомисль.

Саме спікеру Верховної Ради сьогодні дісталось чимало схвальних слів як від представників місцевої влади, так і простих мешканців міста. А ось кращі працівники ремонтних бригад були відзначені грамотами районного керівництва. На урочистій церемонії були присутні народний депутат України Віталій Журавський, фундатор Замку-музею Радомисль Ольга Богомолець, голова Радомишльської райдержадміністрації Ігор Харитончук, голова Радомишльської районної ради Василь Тужик, міський голова Радомишля Олександр Ткачук, архиєпископ Овручский та Коростенський Віссаріон.

Наразі ж в місті Радомишль частково обмежений рух вантажного транспорту. Однак на це є об’єктивні причини. Як розповіли працівники Укравтодору, на сьогодні заборонений рух вантажного транспорту по мосту через річку Черча. Допоки укладений бетон «не дозріє» та не набере властиву йому міць водіям вантажівок доведеться користуватися об’їзною дорогою.