На відміну від батька, його донька, Ізабель Терещенко вирішила присвятити себе малюванню. Цього року дівчина приїхала на пленер, де за п’ять тижнів намалювала серію робіт під назвою «Природа в порівнянні з походженням» (Nature vs Оrigins). Про свою творчість художниця розповіла в інтерв’ю радіо Свобода

«Я збиралась намалювати декілька видів замку в Радомишлі, але почала досліджувати околиці: ліс, дерева. Я до сих пір захоплююся, як дитина, коли бачу український ліс. Коли я привезла роботи і показала батькові, він здивувався, що за тиждень в замку я намалювала лише ліс, але додав, що можливо ці дерева допомогли мені знайти своє коріння», – розповідає Ізабель.

Роботи Ізабель Терещенко будуть серед лотів благодійного аукціону, який проведуть у музичній академії імені Чайковського. Усі гроші, кажуть нащадки Терещенків, будуть розділені на п’ять частин та віддані на стипендії студентам академії, завершення будівництва нової ризниці на території собору Трьох Анастасій у Глухові, на допомогу центру дитячої кардіології та кардіохірургії, на будівництво фасаду та реставрації системи опалення Національної медичної бібліотеки, а також на відновлення традицій народного промислу на Клембівській фабриці вишиванок.