Осінь, здавна вважалася вдалою порою для проведення весілля – літні клопоти по господарству завершені, врожай зібраний, є що поставити на святковий стіл.

Середньовічне весілля знатних та заможних людей перетворювалось на багатоденне гуляння. Усе – від спорядження весільного кортежу молодят, їх зустріч та в’їзд у володіння міста чи волості, супроводжувалося святковими столами та почерговим напуттям. А саме весілля відзначалося безкоштовними частуваннями для прислуги, що працювала у замку та усіх, кого міг вмістити замковий двір.

Під час весільних гулянь вирішувалися приватні та навіть державні питання, робилися спроби поєднати нові молоді пари і часто укладалися перемир'я між ворогуючими феодалами, яких спеціально запрошували на весілля до замку. А враховуючи довгий час перебування в замку під час усіх весільних церемоній – в гостей був час на те, щоб обдумати усі пропозиції та знайти оптимальні рішення. Можна сказати, що весілля у замку ставало майданчиком для торгових і політичних перемовин у яких брали участь усі зацікавлені сторони. Події, що відбувалися в період весільних церемоній часто називали на честь нареченого і нареченої. «Знатне вийшло весілля» - говорили в таких випадках.

Замок-музей Радомисль - одне з найоригінальніших та найромантичніших місць для організації та проведення такої важливої у вашому житті події, як весілля. Замок має в своєму розпорядженні апартаменти для розміщення всіх гостей, яких ви запросите розділити вашу радість. У нас можна провести стільки часу за святковою подією, – скільки потрібно для вирішення всіх ваших весільних питань.