Ми бажаємо справжнім художникам ніколи не зупинятися удосконалюючи свою майстерність і вміння. А головне – берегти свою творчу свободу. Приєднуючись до традиції відзначати цей день – знайомимо наших друзів з художником, який присвятив своє життя старовинним замкам.

Доменіко Квальо – автор мініатюр і літографій, на яких зображені такі архітектурні раритети, що його роботи відносять не просто до творів мистецтва, а називають історико-культурними документами. Руїни замків, вулиці міст, готичні собори роботи Квальо – дозволяють дослідникам відновити історичні образи пам'яток середньовіччя. І головне – сам Квальо залишок своїх днів присвятив відновленню замку Хоеншвангау. Під керівництвом цього художника-реставратора, в 1832-1837 роках, руїни фортеці часів середньовіччя перетворилися на красивий замок в неоготичному стилі. Щоб ознайомитися з роботами великого майстра перегляньте нашу фотогалерею http://radozamok.com.ua/uk/gallery/g29.html

Україна багата історичними пам'ятками, особливо замками,що гідні не лише історичних замальовок, але і відновлення. Зокрема художнього, а не лише будівельного. Погляньте на ці фото – як можна просто прикрасити стіни і інтер'єри.

Дивлячись на Хоеншвангау, запитуєш себе – де українські художники, що готові надихнути своєю творчістю меценатів й інвесторів вкладати кошти у відродження наших українських архітектурних перлин? Тому не вагайтеся, а творіть. Творити під силу лише по-справжньому вільним художникам.