Також і замок Тортоза у Сирії, був відбитий від загарбників жінками, зодягненими у лицарські обладунки. Таким жінкам-лицарям надавалися виключні привілеї. Одружені отримували однакові лицарські права з чоловіками, а неодружені – з їхніми батьками або братами. Вони приймали участь у зібраннях разом з чоловіками, сиділи вище їх та передавали свій лицарський титул по жіночій лінії. І звичайно, вони зорганізовувалися у жіночі лицарські ордени.

Цих орденів була достатня кількість аби зрозуміти – наскільки у той час цінили та шанували вміння жінок вести бойову стратегію та керувати військом. Жінки у кожному з цих орденів називалися по-різному. Одним із таких орденів був «Орден Сантьяго». Його лицарі захищали паломників, які рухалися по Дорозі Королів до Сантьяго де Компостера, міста в якому знаходяться мощі апостола Іакова. Жінок-лицарів цього ордену називали – commendadora. Цей орден існує і сьогодні.

І саме сьогодні – 16 жовтня, коли святкується День керівника і боса ми, колектив замку-музею Радомисль і прес-служба Ольги Богомолець – вітаємо засновницю і головного промоутера цього унікального не тільки в Україні, але й світі проекту. І хочемо сказати вам - Ольга Вадимівно - viva, commendadora! Адже Дорога Королів (Via Regia) на Компостела пролягає через замок, який ви звели і оберігаєте. І ми віримо, що це не випадковий збіг обставин. Тому поздоровляємо Вас з такими яскравими і по-лицарськи красивими перемогами, що супроводжують Вас на вашому королівському шляху. Віва, Ольго Вадимівно, viva, commendadora!