Тоді про ці події писали португальські та англійські газети. Лусія Сантуш, одна з трьох дітей, яка дожила до наших днів, розповідала, що чимало в одкровеннях Богородиці стосувалося Російської імперії та її подальших випробувань.

13 жовтня – переддень свята Покрови Пресвятої Богородиці. І за законом часових поясів – у той час, коли відбувалося останнє явлення Богородиці перед 70-ти тисячним натовпом у католицькій Фатімі, у православній Європі наставав день Покрови. Тоді, у 1917 році, це був останній день Покрови Богородиці перед загарбанням влади безбожниками у Росії.

Окрім усіх страждань людей, стражданням піддалися й ікони – їх знищували і калічили, як і душу народу. В історико-культурному комплексі замок-музей Радомисль є зала, де зібрані скалічені ікони часів боротьби із релігією, що панували на нашій землі. Вони залишені у такому вигляді, в якому потрапили до колекції замкового музею «Душа України». Аби ми, якщо не можемо прийняти пророцтв, пам’ятали про реальні наслідки зневіри і не повторювали помилок відречення від своєї душі.