Переваги екотуризму перед іншими видами організації відпочинку, для любителів подорожувати, очевидні: цей вид туризму не вимагає великих матеріальних витрат, максимально інформативний, позитивно впливає на здоров'я і самопочуття людини, дає можливість брати участь у програмах допомоги малим етносам, екологічних програмах збереження природи та ін.

Найпопулярніший екотуризм серед молоді, насамперед студентів та соціально активних молодих фахівців, що працюють у галузі охорони навколишнього середовища та екології. А також серед людей старшого віку, що використовує екотури як можливість відпочити і покращити здоров'я, а також побувати у нових цікавих місцях.

У рамках програми розвитку екотуризму в Україні ми запрошуємо Вас замовити екотур в історико-культурний комплекс «Замок Радомисль». Тут розташований ландшафтний парк, на території якого ви побачите рідкісні види рослин (окремі з яких занесені в Червону книгу України), тварин і птахів, а також зможете насолодитися красою єдиного на Житомирщині ірисарію. Ландшафтний парк знаходиться між двома природними водоспадами, які насичують повітря оздоровлюючими аероіонами, а хвойні ліси навколо – ефірними оліями. Тому повітря тут має лікувальні властивості. Прилеглі до комплексу території оточує і величезне озеро (площа якого 76 га) а сам комплекс з усіх сторін омивають води ріки Мика.

Метою історико-культурного комплексу «Замок Радомисль» є ознайомлення кожного жителя нашої країни з традиціями і культурою побуту українського народу, дати відвідувачам можливість зазирнути у глибину віри українців багатьох поколінь, оглянувши ікони, писані для щоденного користування у родині.

В експозиціях музею-замку знаходиться більше 5000 тисяч образів домашньої ікони, безліч експонатів з історії українського побуту, а також колекція скульптур XVII-XVIII ст.