На думку експерта, історико-культурний комплекс «Замок Радомисль» зумів органічно поєднати у собі усі атрибути справжнього середньовічного замку та сучасного музейного комплексу, що робить його привабливими не тільки для українців, але й для іноземців. «За своє життя я побував практично у всіх країнах Європи, але вперше зустрів таке поєднання історії з культурою та мистецтвом»,- заявив Фетце Пільман, експерт з 25 річним досвідом консультування бізнес-проектів.

Круглий стіл організований з ініціативи Заслуженого лікаря України, професора Ольги Богомолець та представництва Швейцарського бюро співробітництва в України мав на меті дати відповіді на питання як малий та середній бізнес може забезпечити сталий розвиток економіки України. У рамках круглого столу, на прикладі історико-культурного комплексу «Замок Радомисль», що взяв участь в програмі SWISSCONTACT SEC в Україні, обговорювали питання допомоги в поглибленні інтеграції в Європу, а також як український бізнес може виходити на європейський ринок та успішно конкурувати на ньому. За словами експерта, в Україні немає доріг, є тільки напрямки. Під час обговорення експерти відзначили, що місцева влада повинна бути зацікавлена у сприянні роботі комплексу, адже туристи що відвідують замок сприяють створенню нових робочих місць та наповненні місцевого бюджету.

У заході взяли участь Віктор Шуткевич, заступник директора Швейцарського бюро співробітництва в Україні, Ірина Ковтун, координатор програм в Україні SWISSCONTACT Senior Experts Corps в Україні та їхній регіональний представник Вовк Василь, а також Биковець В’ячеслав, Генеральний директор Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України. Учасники круглого столу відзначили, що без об'єднання зусиль бізнесу, уряду та місцевої влади досягти мети збільшення іноземних туристів в Україну буде дуже складно.

Ольга Богомолець, на чиє запрошення перебував в Україні Фетце Пільман висловила сподівання, що за результатами рекомендацій історико-культурний «Замок Радомисль» вийде на міжнародну туристичну карту. Засновник історико-культурного комплексу відзначила: «Результат роботи експерта – це підказки щодо формування команди. Ми отримали абсолютно чіткі рекомендації щодо кожного співробітника – в якому напрямку і як слід рухатися».

«Замок Радомисль» є туристичною візитівкою України, адже з 20 тисяч відвідувачів, 30 відсотків з них – іноземці. Історико-культурний комплекс сприяє покращенню іміджу України, адже туристи з-за кордону, котрі відвідують історико-культурний комплекс залишають його з усвідомленням того, що українці починаючи ще з часів Київської Русі, були частиною великої європейської історії, зі своїми традиціями та глибокою культурною спадщиною.