«Замок Радомисль» за підсумками 2012 року став кращим та отримав нагороду в номінації «За реалізацію креативної концепції культурно-туристичного комплексу».

18 січня Рада з питань туризму і курортів провела нагородження найкращих суб’єктів туристичного ринку України. В рамках церемонії, що проходила в «Прем’єр Палаці” було названо 12 головних подій і тенденцій 2012 року, а також найкращі ідеї, проекти та новації у вітчизняному туризмі, складеного на основі опитувань основних професіоналів галузі.

Експертна комісія, що складалася з людей з багаторічним досвідом роботи у сфері туризму, нагородила провідні готелі, професійні структури і туроператорів за найкращі ідеї та проекти — переможців конкурсу Hospitality Excellence Award.

Проекти оцінювали в різних номінаціях, що стосуються рекламних кампаній, мотивації персоналу, програм лояльності, керування готелем загалом, створення нових послуг і креативних пропозицій для клієнтів та ін. Власне в останній номінації й не було рівних історико-культурному комплексу «Замок Радомисль». Нагороду з рук голови Ради з питань туризму та курортів Євгена Самарцева отримала директор комплексу Оксана Лисак.