У концертній залі замку зібралися представники міжнародних та українських ЗМІ, які мали нагоду бути присутніми на відкритті нової творчої сторінки у житті замкової будівлі – театральної.

На урочистому відкритті прем’єри фундатор і меценат Ольга Богомолець відзначила, що історико-культурний центр набирає обертів як культурний осередок, де завжди знайдеться місце для творчості митцям різних сфер діяльності, адже такі заходи можуть повернути українським замкам і музеям європейський дух та відвідувача. Це не перший такий творчий захід у замку – навесні відбувся пленер художників, які жили протягом тижня у замку, надихались первобутною красою, зустрічали сонце та відображали побачене крізь призму душі через пензлик та фарби. Ольга Богомолець підкреслила, що пізнавальні екскурсії, майстер-класи, планери дають можливість людям проявити свої приховані таланти, розкритися зсередини та навчитися бачити світ добрим, різнобарвним та пізнавальним.

Деякі з гостей-журналістів уже не вперше відвідують «Замок Радомисль», але завжди отримують нові приємні враження, позитивні емоції та настрій з якими радо діляться зі своїми читачами. Представники іноземних ЗМІ були у великому захопленні від побаченого й поділилися планами творчої співпраці, адже окрім того, що у цьому місці чудодійна енергетика, тут справді відкривається друге дихання і можливість побачити усю Україну, її духовне надбання.