28 вересня відбувся фестиваль феєрії культур.

Литовські танці у національному вбранні і шакотіс, запальне аргентинське танго, африканські співи та майстер клас з танцю, цікаві бельгійські комікси і смачні вафлі, українське пиво й справжня княгиня Ольга створили неймовірний вир емоцій.

Гості фестивалю кожні десять хвилин переносилися в різні країни та різні епохи, відчували їх на дотик, зір, аромат та смак.

Головна мета фестивалю – показати гармонію у різноманітності світу, - була досягнута. За словами організаторки фестивалю, засновниці історико-культурного комплексу Замок-музей Радомисль Ольги Богомолець захід «Via Regia Україна» був започаткований заради налагодження міжнаціональних відносин, виховання толерантного суспільства, збереження і зближення культур Європи та Світу.Щиро дякуємо за презентацію культур: Посольству Литви в Україні, Посольству Аргентини та Посольству Королівства Бельгії а також Африканській раді в Українi.

Окрема подяка нашим партнерам Раді національних спільнот України та Першій приватній броварні. За презентацію вишуканого шляхетного українського вбрання вдячні дизайнерці історичного вбрання Наталії Сиворакші.

Запальні танці, щирі співи, яскраві колоритні вбрання, різноманітні мови - на декілька годин заполонили Замок-музей Радомисль і залишили найтепліші спогади в осінній дощовий день.