У Замку-музеї Радомисль буде створений інноваційний культурний продукт завдяки гранту від Українського культурного фонду.

Про цілі і мету проекту зазначали у попередніх постах.

Триває підготовка до впровадження нової екскурсії з аудіогідами у Замку-музеї «Радомисль».

Неочікувано цікавим став  етап проведення опитування. Співробітники Замку опитали біля 200 відвідувачів для аналізу необхідності та визначення рівня  успішності впровадження системи аудіогідів. Результати моніторингу показали, що екскурсійним обслуговуванням не користуються в більшості молоді люди з різних причин. Серед них - наявність поруч маленьких дітей, проте значна кількість відвідувачів серед причин зазначили бажання швидше поділитися з друзями, обговорити отриману інформацію та емоції. Деякі молоді відвідувачі потребували більше часу для самостійного огляду ніж це пропонує екскурсія з метою глибшого аналізу побачених експонатів, проведення паралелей та порівнянь з наявним досвідом. Сучасний світ сповнений фотографій – необхідний час для фотофіксації окремих частин експозиції теж став причиною у відмові від стандартної екскурсії. Відвідувачі середньої та старшої вікової групи частіше відмовляються від екскурсії через присутність поруч маленьких дітей або онуків.

Юні відвідувачі Замку-музею «Радомисль» теж прийняли участь в опитуванні для створення нової інтерактивної екскурсії для родин з дітьми. Основним завданням опитування стало виявлення знань в області етнографії та історії у маленьких лицарів та принцес Замку. Наші юні гості теж здивували дорослих тим, що набагато краще орієнтуються у побуті українців минулих сторіч, пам`ятаючи назви багатьох предметів побуту з казок або з шкільних уроків літератури. 

Також триває впровадження нових частин тексту екскурсії. Тому, в ході прогулянки Замком, кожен гість може почути різні екскурсії від екскурсоводів протягом дня.

А вже через декілька тижнів у Замку-музеї «Радомисль» буде відкрита нова експозиційна зала, яка  стане місцем для видачі аудіогідів.

Музейні продукти створюються заради відвідувачів, які прийдуть зараз, або в майбутньому, тому для нас дуже важлива спільна робота й думка кожного!