Історико-культурний комплекс «Замок Радомисль» постійно розширює перелік своїх послуг.

Традиційно, навесні ми впроваджуємо нові екскурсійні програми. Сьогодні раді презентувати Вам унікальний тур - Освітню подорож Музеєм українських домашніх ікон і старожитностей України з елементами гри-квесту, яка розрахована для груп дітей шкільного віку, старші 9 років.

У розповіді та за допомогою цікавих завдань, дітей познайомлять з Замком-музеєм, з його історією, етнографією (з традиціями й віруваннями українців, з предметами матеріальної культури), з цікавими історіями про Святих, в яких вірили українці.Для кожної групи дітей призначається Провідник по грі.

Учні виконують різноманітні завдання на логіку, кмітливість, уважність. Виконуючи ці завдання, вони віднаходитимуть цікаві предмети та матимуть змогу доторкнутися до них (саме торкатись до музейних експонатів забороняється у інших музеях).

Частиною гри-квесту є показове майстер-шоу із виготовлення паперу за старовинною технологією XVII століття в Замковій Папірні.

За вірні відповіді, активність та правильне виконання завдань під час гри-квесту учні отримують монети.

В кінці гри-квесту Провідник підрахує кількість зібраних монет командою і, як винагороду, проведе учнів на Вежу Замку.

Детальніше про новий тур, умови участі та вартість можна дізнатись за телефоном: 067-504-32-84, або написати на електронну адресу: marketing.radozamok@gmail.com