10 грудня 2016 року о 12.30 на території історико-культурного комплексу Замок-музей Радомисль розпочнуться урочистості з нагоди святкування 400-річчя виходу в світ «Часослову», першої друкованої книги на території центральної та східної України, що була надрукована на папері Радомишльської папірні типографією Києво-Печерської лаври.

Сьогодні, через понад три століття Радомишль знову стає одним з осередків духовності, який поширює знання про історію віри українців по всьому світу. За 5 років понад сто двадцять тисяч туристів як з України, так і країн ближнього та далекого зарубіжжя відвідали Музей української домашньої ікони. Завдяки старанням фундатора комплексу державного та громадського діяча Ольги Богомолець зруйнована у XVII ст. Папірня реконструйована за старовинними гравюрами.

У рамках святкування ювілею заплановано низку заходів в історико-культурному комплексі Замок-музей Радомисль. Зокрема відвідувачі зможуть побачити аркуші і розвороти найдавніших рукописних українських книг, факсимільні видання церковних манускриптів, копії оригінальних мініатюр і текстів стародавніх рукописів виконаних відомим каліграфістом Юрієм Храпаєм.

З питань акредитації, будь ласка, звертайтесь за телефоном: +380 68 867 02 50