26 листопада 2016 року у Замку-музеї Радомисль відбудеться перший в Україні міжнародний фестиваль-показ історичного та етнічного вбрання народів світу «Віа Регія - дорога королів».

Початок: 13.00

Розмаїття фарб, стилів і сюрпризів з різних куточків світу!

Фестиваль націлений на відродження культурної спадщини, популяризацію етнічного одягу та стародавніх традицій серед сучасного населення!

Сьогодні одяг має переважно функціональне призначення. Захищає від негоди, відображає статус у суспільстві, виділяє або, навпаки, маскує у натовпі. Проте, національний костюм - це дещо більше! Чудодійний оберіг, особливий спадок, який несе унікальний етнічний код та вирізняє нас серед інших народів. У національному костюмі можна прочитати про країну багато більше, ніж в будь-якій енциклопедії. Треба лиш уважно придивитися!

Програма фестивалю передбачає не лише показ моделей національного вбрання, ми запрошуємо вас у захоплюючі мандри по всьому світу! В кращих традиціях подорожі ви побачите красу кожної країни, познайомитеся з незнаними досі культурними традиціями! На вас чекатимуть розваги на будь-який смак: запальні або спокусливі танці, гра на дивовижних музичних інструментах, цікаві обряди і навіть видовищний бій… Але всіх карт ми розкривати не будемо. Краще все побачити на власні очі!

Вже традиційно для етно-показів у Замку-музеї «Радомисль» тут не буде супермоделей 90-60-90. Демонструвати вбрання будуть прості, але чарівні жінки, які мають дивовижну природну красу, та навіть мужні чоловіки, що пишаються своїми традиціями!

Міжнародний показ «Віа Регія - дорога королів» стане щорічним. Кожного разу фестиваль потроху відкриватиме дверцята у таємничий світ символів, оберегів та традицій.

З питань акредитації, будь ласка, звертайтесь:
+38 068-867-02-50