9 липня творча група «Виключно звичайні» презентує новий соціальний фотопроект «Краса без меж» в Історико-культурному комплексі Замок-музей «Радомисль» та запрошує Вас відвідати відкриття виставки соціального фото-проекту «Краса без меж», яке відбудеться о 14:00.

Мета проекту – показати, що краса і чарівність українських жінок з віком не зникає. Вона змінюється, збагачується досвідом і мудрістю, які лише підкреслюють жіночну суть українок.

Три киянки – фотограф, дизайнер одягу та візажист – продовжують ламати загально прийняті «глянцеві» еталони, демонструючи, що жінки, які є справжнім втіленням краси, кожен день знаходяться поруч з нами. Автори відібрали жінок, старших за 45 років, та показали, як вони змінюються просто тоді, коли згадують, що вони у першу чергу – жінки, а вже потім мами, бабусі, професіонали своєї справи та основна підтримка родини.

Виставка пройшла в Києві (18-22 червня в KZ ART ROOM за адресою вул.. Гончара, 22), в Луцьку (25-27 червня в Арт-Галереї, ЦУМ), планується проведення виставки в Чернігові, Тернополі, Сумах та Львові.

Вхід до зали експозиції для відвідувачів Історико-культурного комплексу безкоштовний.