1-3 липня в Україні відбуватимуться благодійні концерти на підтримку родин, які втратили годувальника внаслідок військових дій на Сході. Підтримати українські родини приїдуть співаки та митці з 8 країн, серед яких: США, Естонія, Латвія, Чехія, Росія, Білорусь, Польща і Україна.

Співорганізаторами міжнародного співочого арт-марафону «Краплі добра» виступили американський мистецький клуб «СтранникиR» та українська благодійна платформа «Люди допомагають людям». Один із концертів митців прийме історико-культурний комплекс Замок-музей Радомисль. Більш детально з програмою концерту можна ознайомитися перейшовши за посиланням «Краплі добра»

Під час благодійного вечора кожен бажаючий матиме можливість зробити добровільну пожертву, котра через платформу прямої адресної допомоги «Люди допомагають людям» буде передана дітям, чиї батьки загинули внаслідок проведення АТО чи подій Революції гідності. Серед учасників концерту, котрі співатимуть в Радомишлы на підтримку сімей загиблих героїв, такі відомі виконавці авторської пісні як Ольга Богомолець, Ігор Жук, Тимур Фішель (Естонія), Євген Малиновський (Польща) та ін. А ще в рамках заходу заплановані творчі перформенси. Зокрема, відомий у США художник Петро Тютюнник прямо під час концерту намалює картину, яку в кінці вечора продасть з аукціону, а виручені кошти також передасть дітям-сиротам.

За попередніми підрахунками за останні два роки внаслідок військових дій понад 1500 дітей в Україні залишились сиротами. Платформа «ЛПЛ», що була створена з ініціативи громадськості та однією з перших розпочала надавати допомогу родинам загиблих героїв на сьогодні забезпечує найнеобхідніші потреби 78 сімей, де залишилось сиротами 182 дитини. Лише за перше півріччя 2016 року родини отримали через платформу благодійної допомоги в обсязі 1 185 406,50 грн., а загалом за час своєї діяльності «Люди допомагають людям» підтримали сім’ї загиблих героїв на загальну суму 2 661 295, 37 грн.

Організатори марафону «Краплі добра» відзначають, що в Україні діють численні благодійні організації та фонди, які опікуються родинами військових АТО, але саме «Люди допомагають людям» володіють достовiрною та повною базою даних родин, що опинилися в складних життєвих обставинах через втрату годувальника пiд час Революцiї Гiдностi або вiйськового конфлiкту на сході. А ще лише на цій платформі діє механізм визначення обсягів потреб родини і здійснюється контроль за надходженням допомоги отриманої від благодійників - кожен благодійник бачить потребу родини і надходження на її рахунок. І що найважливіше - існує можливість надати пряму фінансову підтримку членам сім'ї загиблих безпосередньо - на персональний рахунок родини з будь-якої точки земної кулі без посередників.

«Краплі добра» не обмежаться концертами в Україні. Адже навіть повернувшись додому митці продовжать допомагати родинам, через донесення до населення своїх країн інформації про можливість допомогти українським дітям, які через війну залишились без батька - фінансово, гуманітарною допомогою, чи наприклад посприяти в отриманні освіти чи відпочинку за кордоном.