7 травня 2016 вперше відбудеться виїзний пленер в перлину Королівського шляху VIA REGIA – Історико-культурний комплекс Замок-музей «Радомисль», що організовує Благодійна платформа «Люди допомагають людям».

Під керівництвом професійного художника і досвідченого майстра арт-терапії Юлії Павлусь Ви створите свій власний шедевр з натури. Величний архітектурний ансамбль, надзвичайної краси пейзажі і чудові хвойні ліси, які насичують повітря лікувальними ефірними маслами приведуть Вас в стан повного спокою, релаксу та відпочинку.

Майстер-клас з живопису розрахований як на початківців, так і людей з досвідом.

Все, що потрібно від Вас - віра в себе, бажання творити і п'ять годин часу - саме стільки триває майстер-клас.

Повірити в свої сили і висловити те, що у Вас на душі, Вам допоможе учасниця багатьох міжнародних виставок і аукціонів, різнопланових творчих проектів Юлія Павлусь.

Її авторська методика перевернула уявлення про всі канони навчального процесу. Адже навіть ті, хто жодного разу в житті не тримав кисть в руках, не стояло за полотном і не мав уявлення про те, що таке художні фарби, всього за кілька годин змогли самостійно написати картину!

Вона завжди рада поділитися своїми секретами і допомогти Вам втілити мрії.

Юля - не простий учитель малювання. Вона першокласний психолог, одна з небагатьох, хто вчить, надихаючи, хто з перших хвилин дає потужний позитивний настрій, віру в себе, в свої сили, в талант, здібності та вміння. Її майстер-класи завжди відрізняються незвичайною атмосферою, позитивом і відкриттям безлічі секретних авторських прийомів.

Не відмовте собі в цьому задоволенні для тіла і душі.

Відвідавши це місце одного разу, Ви захочете повернутися сюди знову і знову.

У перервах між заняттями живописом буде організовано харчування, екскурсійну програму Замком, майстер-шоу з виготовлення паперу за стародавніми технологіями.

Четверта частина виручених за пленер коштів буде перерахована родині бійця полку «Дніпро-1» Романа «Санти» Бочарова, який загинув у зоні бойових дій 1 січня 2016 року.

Розклад пленеру:

08-00 виїзд (ст. М. Житомирська)
09-30 приїзд, розселення, перекус
10-00:13-00 пленер
13-00:13-30 обід
13:30:16-30 пленер
16-30:17-00 майстер-шоу
17-00:18-00 екскурсія
18-00:18-30 вечеря / виїзд
18-30:20-00 приїзд (ст. М. Житомирська)

Для реєстрації на пленер необхідно заповнити форму за посиланням
За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь за телефоном:
+38068 867 02 50