13.03.2016
Початок дійства о 12:00

Історико-культурний комплекс Замок-музей «Радомисль» запрошує усіх бажаючих долучитись до святкування Масляної, що відбудеться 13 березня 2016 року.

За християнським календарем Масляна, або Колодій – це останній тиждень перед Великим Постом, який зустрічали з величальними піснями на снігових гірках. Символом Масляної було опудало з соломи, наряджене в жіночий одяг, з яким разом веселилися, а потім ховали або спалювали на багатті разом з млинцем, яке опудало тримало у руці. Саме тому цю страву найчастіше готують на свято. Крім того, млинці за формою нагадують не що інше як Місяць та Сонце – вічні світила.

Такий смачний звичай проводжати зиму відомий майже усім європейським країнам, та й українці змогли вберегти давню народну специфіку свята.

Скуштувати фірмові замкові млинці зможе кожен Гість!

Веселити Гостей Замку-музею «Радомисль» буде талановитий фольклорний ансамбль. А ваш гарний настрій допоможе розтопити останній лід заспаних водойм та запалити яскраве полум’я на опудалі Зими, щоб якнайшвидше завітала до нас Весна-красна та принесла з собою тепло, радість і мир у домівки.

У вартість квитка входить:

  • виступ фольклорного колективу;
  • екскурсія Музеєм домашньої української ікони «Душа України»;
  • майстер-шоу з виготовлення паперу в замковій Папірні.

Запрошуємо також відвідати:

  • майстер-класи із виготовлення ляльки-мотанки;
  • середньовічний лучно-арбалетний тир;
  • ресторан старовинної кухні VIA REGIA та скуштувати смачну трапезу.

З питань придбання квитків звертайтесь, будь ласка, за телефонами:

+38 098 339 18 07
+38 095 412 34 25
+38 097 070 10 07

Як проїхати до нас Ви можете дізнатися тут.