8 березня 2016

У найжіночніший день року – 8 березня, Замок-музей «Радомисль» запрошує прекрасних дам і шляхетних кавалерів провести чудовий весняний день у неперевершеній атмосфері середньовіччя, приєднавшись до насиченої святкової програми.

Під час екскурсії залами Музею української домашньої ікони «Душа України» намолені віками старовинні ікони передадуть Вам свою благодать і налаштують на душевний лад. Перед іконою святої Параскеви-П'ятниці заміжні дами можуть помолитися за благополуччя своєї родини, а незаміжні - за якнайшвидшу зустріч своєї половинки.

Під час Майстер-шоу з виготовлення паперу в замковій Папірні, кожен зможе поринути в атмосферу давніх часів і відчути епоху XVII ст.

У вартість квитка входить:

  • Екскурсія Музеєм української домашньої ікони «Душа України»;
  • Майстер-шоу з виготовлення паперу в замковій Папірні.

Також Вас є чудова можливість завітати до Трапезної ViaRegia, де Вас почастують смачними стравами, приготованими за старовинними рецептами.

А в творчій майстерні Замку-музею «Радомисль» доторкнутись до сакрального дійства – виготовлення ляльки-мотанки, яка була оберегом в українській родині.

Представники ж сильної половини у той час зможуть позмагатися у вправності зі стрільби з луків та арбалетів у замковому тирі.

За детальною інформацію звертайтесь за телефонами:

+38 098 339 18 07
+38 097 070 10 07
+38 095 412 34 25

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.