23-24 серпня 2015 року

Дорогі друзі!

До святкування Дня Національного Прапору та Дня Незалежності України Замок-Музей «Радомисль» оголошує інтерактивний конкурс на найкреативніше фото з українською символікою, зроблене на його території під час відвідин 23-24 серпня 2015 року.

Умови участі:

Під час відвідування Замку-Музею зробити фото (селфі/портрет/групове) з будь-яким українським символом, у національному вбранні або з автентичними аксесуарами (вінки, хустки, і т.д.) виключно на території Замку-Музею «Радомисль» і завантажити його у спеціальний альбом на офіційній сторінці у мережі Facebook.

Разом із фото кожен учасник має розмістити наступну інформацію: лінк на його сторінку у ФБ, ПІБ, контактний номер телефону (ця інформація необхідна для зворотнього зв’язку).

Фотографії, розміщені без зазначеної інформації приймати участь у розіграші не будуть.

Один учасник має право завантажити лише 1 фото.

Фото приймаються виключно у термін з 09:00 23 серпня до 24:00 24 серпня 2015 року.

Переможець буде обраний 25 серпня о 12:00 за допомогою програми випадкового вибору random.org, та отримає подарункову фотосесію тривалістю 1,5 години на території Замку-Музею «Радомисль».

Також передбачений приз «глядацьких симпатій», який буде визначений за допомогою голосування користувачів Facebook – автор фото, що отримає найбільшу кількість голосів, отримає подарункове видання книги «Замок-Музей «Радомисль» на шляху королів ViaRegia».

Приєднуйтесь!