У час, коли на сході України відбуваються військові дії ніхто не може залишатися байдужим. Українці, які не знаходяться на лінії фронту забезпечують нашим військовим міцну підтримку, як моральну, так і матеріальну. Український народ демонструє світовій спільноті проводячи мистецькі фестивалі, арт-виставки, концерти свою незламність та силу духу. Адже народ, який пам’ятає та шанує свою історію ніколи не буде поневоленим.

З метою збереження та популяризації української історії, культури та традицій серед дітей та юнацтва в Замку-музеї Радомисль вирішили започаткувати новий щорічний фестиваль - «Покрова у Радомислі».

У час, коли на сході України відбуваються військові дії ніхто не може залишатися байдужим. Українці, які не знаходяться на лінії фронту забезпечують нашим військовим міцну підтримку, як моральну, так і матеріальну.

Український народ демонструє світовій спільноті проводячи мистецькі фестивалі, арт-виставки, концерти свою незламність та силу духу. Адже народ, який пам’ятає та шанує свою історію ніколи не буде поневоленим.

Основним завданням фестивалю є розвиток козацьких традицій, популяризації національних культурних здобутків серед юнацтва та широких верств населення, збереження історико-культурної спадщини українського народу.

18 жовтня у Замку-музеї Радомисль вперше відбудеться дитячий фольклорний фестиваль «Покрова у Радомислі». Для гостей замку свою творчість продемонструють кращі колективи Житомирської області.

Завітавши на фестиваль Ви матимете змогу ознайомитися із різноманітним репертуаром учасників фестивалю, а це:

  • родинно-побутові та родинно-обрядові пісні (колискові, дівоцькі, весільні, ліричні та жартівливі, дитячі ігри та забави);
  • народні козацькі пісні, а також пісні Січових Стрільців та воїнів УПА;
  • фольклорні композиції на тематику Покрови.

У перерві між виступами колективів у Вас буде можливість відвідати майстер-класи з народних танців, взяти участь у цікавих забавах та іграх до яких залучатимуться відвідувачі фестивалю.

Програма заходу

  • 12:00-12:15 Урочисте відкриття фестивалю «Покрова у Радомислі»
  • 12:15-13:15 Перша частина виступів
  • 13:15-13:45 Перерва між виступами гуртів (харчування, танці та співи з відвідувачами)
  • 13:45-14:45 Друга частина виступів
  • 14:45-15:15 Перерва між виступами гуртів (харчування, танці та співи з відвідувачами)
  • 15:45-16:15 Урочисте закриття фестивалю «Покрова у Радомислі»

Організатори залишають за собою право змінювати склад учасників та розклад фестивалю.

Вартість квитка: 100 грн та 75 грн для пільгових категорій.

У вартість входить: відвідування фестивалю та участь у майстер-класах, екскурсія Музеєм української домашньої ікони та екскурсії Замком-музеєм Радомисль.

За додаткову плату можна замовити смачний обід у Трапезній замку.