До Дня народження Музею домашньої української ікони, 30 вересня 2018 року Концертна зала Історико-культурного комплексу Замок-музей Радомисль радо прийматиме Заслуженого артиста України, скрипаля Кирила Стеценка з унікальним проектом «МЕДИТАЦІЇ У ХРАМАХ І ЗАМКАХ», який має на меті представити геніальні твори Й. С. Баха в особливих духовно-акустичних умовах.

Після успіху концертів Кирила СТЕЦЕНКА у величних соборах Фастова, Вишгорода і Києва засновниця Музею Ольга БОГОМОЛЕЦЬ запросила відомого музиканта представити свою програму і в Радомишлі.

Артист наголошує – він прагне залучити слухачів до своєрідного духовно-естетичного трансу, який здатний очищувати людські душі, посилювати віру в добро, розвивати творчий потенціал... Яким чином досягається такий ефект? Про це можна дізнатися лише завітавши на концерт «МЕДИТАЦІЇ У ХРАМАХ І ЗАМКАХ».

У програмі виконуються вибрані частини з «Сонат і партит для скрипки соло» Й. С. Баха.

Початок концерту о 16.00.

З питань придбання квитків, будь ласка, звертайтесь за телефоном: 0688670250, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кількість місць обмежена.