Музей домашньої ікони

Запрошуємо відвідати одне з найбільших в Європі зібрання ікон - спеціалізований музей, який налічує більш ніж 5000 експонатів.

дізнатися більше

Папірня

Відроджуючи славетні традиції «папірні» Києво-Печерської Лаври, в замку відроджується процес ручного виготовлення папіру.

дізнатися більше

Весілля та урочистості

«Замок-музей Радомисль» запрошує відвідати екскурсії, організувати виставку, концерт, масовий захід або незабутнє весілля.

дізнатися більше

Гостьові келії замку

Гостьові кімнати замку - це поєднання аскетичного дизайну епохи раннього модерну XVII-XVIII ст. і сучасного комфорту.

дізнатися більше

Ландшафтний парк

У ландшафтному парку замка - дерева і скелі, річки і водоспади, б'ють джерела, десятки видів рідкісних рослин, живуть видри, норки, бобри, лелеки.

дізнатися більше

У суботу, 22 липня, о 12:00 на території історико-культурного комплексу Замок-музей «Радомисль» відбудеться відкриття ІІ Всеукраїнського фестивалю-показу етнічного та стилізованого одягу та аксесуарів «Аристократична Україна».

 

В рамках фестивалю, його гостям до перегляду буде запропонований показ повнометражного документального фільму про вишиванку «Спадок нації». Гасло кінострічки — «Вишити, щоб вижити». Адже у часи сталінських репресій та Голодоморів, вишиті сорочки рятували людям життя. Їх вимінювали на зерно й картоплю. Завдяки вишиванкам рятувалися цілі сім’ї.

 

Вишиванка завжди була однією з найдорожчих речей для українців. Це символ і оберіг, який передається з покоління в покоління. У фільмі показані понад 500 різновидів українського строю, що пройшли випробування історією та часом. Адже історія вишиванки у фільмі нерозривно переплетена з історичними хроніками.

 

«Спадок нації» - це нагода ще раз звернутися до нашого спадку, надихнутися історіями людей, котрі пронесли вишиванку через випробування та поділилися із світом своєю історією життя.