«Замок Радомисль» надає в оренду приміщення для проведення виставок предметів історії, культури, мистецтва та майстер класів митців. Дирекція «Замку Радомисль» готова до співпраці з художниками, скульпторами, народними майстрами, колекціонерами, меценатами, а також юридичними особами, що займаються організацією та проведенням різноманітних виставок. Крім того, дирекція «Замку Радомисль» ініціює проведення соціальних проектів – виставок, які мають особливе значення для відродження традицій та духовності українського народу.

Could not load widget with the id 106.

Виставкові зали «Замку Радомисль» відзначаються комфортним для експонатів рівнем вологості та температурним режимом, що не мають істотних коливань. Вони гарантують збереження предметів мистецтва. Для проведення виставок в оренду надаються трапезна (120 кв.м.), концертна зала (150 кв.м.) та велика виставкова зала (150 кв.м.), можливо надання окремих приміщень для проведення прес-конференцій та прийомів.

Проведення виставки в «Замку Радомисль», який є перлиною проекту Ради Європи «Віа Регіа – культурний шлях Ради Європи» – це можливість надати їй високого статусу та привабити значну кількість справжніх поціновувачів мистецтва.

Концертний зал Замку - ідеальне місце для проведення концертів та фестивалів камерної, народної та середньовічної музики. Висота його склепінь досягає 6 метрів. За даними акустико-балістичної експертизи, зал відповідає вимогам кращих європейських концертних залів. Акустичні інструменти чудово звучать тут без будь-якої посилюючої апаратури. На кам'яній сцені-подіумі встановлений рояль. В одному з кутів Концертного залу є величезний камін, який прикрашає статуя Архангела Михаїла.

У залі Замку виступали народні та заслужені артисти України і просто талановиті люди.

Фестиваль або концерт в Замку можна зробити незабутньою подією в культурному житті не тільки Радомишля, а й усієї України.