Перлиною замку є Концертна зала для камерної музики на 150 місць, яка, згідно з результатами акустико-балістичної експертизи, проведеної інститутом гідродинаміки НАН України, відповідає найвищим європейським стандартам.

В ній проводяться концерти без використання жодних підсилюючих пристроїв, і музика, яка лине на людей, вражає своєю повнотою, силою та щирістю. Коли на балкончиках грають скрипалі та флейтисти, здається, ніби співає душа.

Could not load widget with the id 43.

Концертну залу охороняє велична старовинна скульптура архистратига Михаїла. В залі розташовано камін, біля якого для закоханих можна влаштувати романтичну вечерю, або для гостей свята – влаштувати бал чи вечірку. Тут також можна встановити ялинку та відсвяткувати прихід Нового року великою компанією.

На кам’яному подіумі стоїть рояль, на якому, під час концертів, виконують класичні твори музиканти з України та закордону.

За роялем знаходиться одне з найдивовижніших місць у замку - там б’є природне джерело, в якому живе амфібія – жаба Гертруда, яка невідомо яким чином потрапляє через скелю у приміщення. Це джерело робить Концертну залу «Замку Радомисль» унікальною та єдиною в своєму роді.

Концертна зала «Замку Радомисль», розташована на гранітній скелі, що уходить вглиб землі на кілометри, здатна простояти століття і навіює думки про вічність. Тільки побувавши на концерті у «Замку Радомисль», почувши акустику зали, насправді можна відчути, наскільки гармонійною, щирою та глибокою є музика, для якої не потрібні посередники між нею і душею.