Музей домашньої ікони

Запрошуємо відвідати одне з найбільших в Європі зібрання ікон - спеціалізований музей, який налічує більш ніж 5000 експонатів.

дізнатися більше

Папірня

Відроджуючи славетні традиції «папірні» Києво-Печерської Лаври, в замку відроджується процес ручного виготовлення папіру.

дізнатися більше

Весілля та урочистості

«Замок-музей Радомисль» запрошує відвідати екскурсії, організувати виставку, концерт, масовий захід або незабутнє весілля.

дізнатися більше

Гостьові келії замку

Гостьові кімнати замку - це поєднання аскетичного дизайну епохи раннього модерну XVII-XVIII ст. і сучасного комфорту.

дізнатися більше

Ландшафтний парк

У ландшафтному парку замка - дерева і скелі, річки і водоспади, б'ють джерела, десятки видів рідкісних рослин, живуть видри, норки, бобри, лелеки.

дізнатися більше

Історико-культурний комплекс «Замок Радомисль» надає широкий спектр просвітницьких та культурних послуг: проведення екскурсій по замку, організація в ньому виставок, концертів, пленерів, майстер-класів, відпочинку , масових заходів та проведення оригінальних весіль.

Різноманітні екскурсійні програми передбачають ознайомлення із Замком, музеєм домашніх ікон «Душа України, відвідування ландшафтного парку.

В унікальному ландшафтному парку ви можете ловити рибу, кататися на човнах, спостерігати за життям диких тварин в природних умовах та насолоджуватися спокоєм в оточенні скель та водоспадів.

Для вашого відпочинку в готелю замка , передбачені гостьові кімнати – келії, обладнані сучасною технікою. Харчування відбувається у великій середньовічній трапезній, де подаються страви, виготовлені за стародавніми рецептами.

В Замку проводяться святкування урочистих подій, а також масштабні мистецькі та культурні заходи. Для ділових людей та корпоративних клієнтів організовуємо проведення переговорів, семінарів, презентацій, бізнес-класів, тім-білдінги, фуршети.

Для митців, які прагнуть організувати виставку власних творів мистецтва, пропонуються великі виставкові зали, загальної площи яких вистачить для проведення заходів будь-якого масштабу.

На згадку про «Замок Радомисль» ви можете купити оригінальні сувеніри, а незабаром – і виготовити власноруч за старовинною технологією аркуш радомишльського паперу.

Завдяки європейському рівню послуг, будь-який ваш захід буде проведений бездоганно, а перебування у «Замку Радомисль» запам’ятається вам назавжди.